Το Σαββατοκύριακο που μας πέρασε, η προαγωνιστική ομάδα (9-12 ετών) του ΑΝΟΓ, πήρε μέρος στους αγώνες που διεξήχθησαν στην Καλαμάτα με την επωνυμία «Σπύρος Κοντόπουλος».
Οι μικροί μας τα κατάφεραν περίφημα, αφού επέστρεψαν στην βάση τους με 24 μετάλλια (9 χρυσά-9 αργυρά-6 χάλκινα) σε 44 αγωνίσματα που έλαβαν μέρος.

Τα αποτελέσματα των κολυμβητών και κολυμβητριών μας:

50 ελεύθερο κορίτσια 12 ετών
1. Κυπριώτη Ανδρονίκη 30.12

50 ελεύθερο κορίτσια 11 ετών
4. Καράμπελα Δάφνη 34.30
18. Μπουλούγαρη Βασιλεία 43.02
23. Αγγελοπούλου Ευθυμία 47.02

50 ελεύθερο κορίτσια 10 ετών
2. Ράλλια Αντιγόνη 35.61
5. Σαλταμανίκα Ραφαέλλα 37.81

50 ελεύθερο αγόρια 11 ετών
2. Καπράλος Νικήτας 32.35
6. Πίππης Στέφανος-Κωνσταντίνος 35.17

50 ελεύθερο αγόρια 10 ετών
4. Ξιάρχος Χρήστος 37.15
14. Καλλιακούδας Ξενοφών 42.11
19. Σαμαντάς Γιώργος 44.68

50 ελεύθερο αγόρια 9 ετών
1. Αρρενόπουλος Ιωάννης-Αλέξανδρος 36.05
10. Δελφίνης Αθανάσιος 41.81

50 πρόσθιο κορίτσια 12 ετών
5. Καρέλλι Βαλέρια 45.40
7. Ιορδανίδου Ολίβια-Μπλια 46.06

50 πρόσθιο κορίτσια 11 ετών
2. Γκράτζιου Στυλιανή 43.97
8. Χαρώνη Φωτεινή 49.98
15. Τσολακίδη Δήμητρα-Κωνσταντίνα 55.23

50 πρόσθιο κορίτσια 10 ετών
3. Καρέλλι Βαλεντίνα 48.10
11. Ανδριανάκη Δάφνη-Μικαέλλα 57.66

50 πρόσθιο κορίτσια 9 ετών
9. Χαρμαντζή Μαρκέλλα 58.91
9. Παπαδάκη Μαρία-Ιωάννα 58.91

50 πρόσθιο αγόρια 9 ετών
2. Μαργέτης Δημήτρης 50.80
9. Κανατάς Ιωάννης 1.01.96

100 ύπτιο κορίτσια 11 ετών
15. Αργυρακούλη Ευαγγελία 1.45.23

100 ύπτιο κορίτσια 10 ετών
1. Μιχαηλίδου Αγγελική 1.30.00

50 πεταλούδα αγόρια 11 ετών
3. Καπράλος Νικήτας 34.77
9. Πίππης Στέφανος-Κωνσταντίνος 40.71

50 πεταλούδα αγόρια 10 ετών
1. Φιλιππόπουλος Απόλλων 37.04

50 πεταλούδα κορίτσια 11 ετών
11. Αργυρακούλη Ευαγγελία 44.35

50 πεταλούδα κορίτσια 10 ετών
1. Λυγεράκη Βασιλική 37.32

50 πεταλούδα κορίτσια 9 ετών
3. Ηλιάκη Σοφία 46.18
6. Σχίζα Λαμπρινή 50.18

200 ελεύθερο κορίτσια 12 ετών
2. Κυπριώτη Ανδρονίκη 2.33.69

100 πρόσθιο κορίτσια 12 ετών
8. Ιορδανίδου Ολίβια-Μπλια 1.37.84
12. Καρέλλι Βαλέρια 1.40.69

100 πρόσθιο κορίτσια 11 ετών
2. Γκράτζιου Στυλιανή 1.38.40
10. Χαρώνη Φωτεινή 1.49.85

100 πρόσθιο κορίτσια 10 ετών
3. Καρέλλι Βαλεντίνα 1.43.91

50 ύπτιο κορίτσια 11 ετών
17. Μπουλούγαρη βασιλεία 49.44
20. Τσολακίδη Δήμητρα-Κωνσταντίνα 53.23

50 ύπτιο κορίτσια 10 ετών
3. Σαλταμανίκα Ραφαέλλα 42.56

50 ύπτιο κορίτσια 9 ετών
8. Παπαδάκη Μαρία-Ιωάννα 48.85
15. Ηλιάκη Σοφία 52.72

50 ύπτιο αγόρια 10 ετών
14. Καλιακούδας Ξενοφών 56.37
17. Σαμαντάς Γιώργος 59.98

50 ύπτιο αγόρια 9 ετών
4. Αρρενόπουλος Ιωάννης-Αλέξανδρος 46.60
5. Δελφίνης Αθανάσιος 47.93
9. Κανατάς Ιωάννης 51.17

100 ελεύθερο κορίτσια 12 ετών
1. Κυπριώτη Ανδρονίκη 1.07.04

100 ελεύθερο κορίτσια 11 ετών
2. Καράμπελα Δάφνη 1.17.99
15. Αργυρακούλη Ευαγγελία 1.31.75
20. Μπουλούγαρη Βασιλεία 1.39.52
21. Αγγελοπούλου Ευθυμία 1.45.15
22. Τσολακίδη Δήμητρα-Κωνσταντίνα 1.49.48

100 ελεύθερο κορίτσια 10 ετών
6. Ραλλία Αντιγόνη 1.22.55
13. Κισσούδη Παναγιώτα 1.31.17
20. Ανδριανάκη Δάφνη-Μικαέλλα 1.37.77

100 ελεύθερο κορίτσια 9 ετών
7. Χαρμαντζή μαρκέλλα 1.40.13
10. Σχίζα Λαμπρινή 1.43.95

100 ελεύθερο αγόρια 11 ετών
6. Πίππης Στέφανος-Κωνσταντίνος 1.18.11

100 ελεύθερο αγόρια 10 ετών
7. Ξιάρχος Χρήστος 1.25.22

100 ελεύθερο αγόρια 9 ετών
2. Μαργέτης Δημήτρης 1.25.58

200 μικτή ατομική κορίτσια 10 ετών
2. Λυγεράκη Βασιλική 3.21.71

200 μικτή ατομική αγόρια 10 ετών
1. Φιλιππόπουλος Απόλλων 3.15.45

200 πρόσθιο κορίτσια 12 ετών
4. Καρέλλι Βαλέρια 3.36.97

200 πρόσθιο κορίτσια 11 ετών
4. Γκράντζιου Στυλιανή 3.28.15
8. Χαρώνη Φωτεινή 3.50.31

100 πεταλούδα αγόρια 11 ετών
1. Καπράλος Νικήτας 1.19.60

4 Χ 50 μικτή ομαδική αγόρια 9 ετών
4. ΑΝΟΓ 3.17.36 (Δελφίνης Αθανάσιος, Κανατάς Ιωάννης, Μαργέτης Δημήτρης, Αρρενόπουλος Ιωάννης-Αλέξανδρος)

4 Χ 50 μικτή ομαδική κορίτσια 9 ετών
3. ΑΝΟΓ 3.16.76 (Παπαδάκη Μαρία-Ιωάννα, Χαλβαντζή Μαρκέλλα, Ηλιάκη Σοφία, Σχίζα Λαμπρινή)

4 Χ 50 μικτή ομαδική αγόρια 10 ετών
6. ΑΝΟΓ 3.01.88 (Ξιάρχος Χρήστος, Σαμαντάς Γιώργος, Φιλιππόπουλος Απόλλων, καλιακούδας Ξενοφών)

4 Χ 50 μικτή ομαδική κορίτσια 10 ετών
1. ΑΝΟΓ 2.42.61 (Σαλταμανίκα Ραφαέλλα, Καρέλλι Βαλεντίνα, Λυγεράκη Βασιλική, Ραλλία Αντιγόνη)

4 Χ 50 μικτή ομαδική κορίτσια 11 ετών
4. ΑΝΟΓ 2.48.25 (Χαρώνη Φωτεινή, Γκράντζιου Στυλιανή, Αργυρακούλη Ευαγγελία, καράμπελα Δάφνη)