Χθες Τετάρτη διεξήχθη η 15η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Α1 των ανδρών και ο ΑΝΟΓ φιλοξένησε την Βουλιαγμένη στο Αντ. Δημητρόπουλος.

Ο αγώνας δεν πήγε καλά για την ομάδα του Μάζη. Το ξεκίνημα ήταν κακό όπως και στο προηγούμνο ματς με τον Απόλλωνα. Ο ΑΝΟΓ βρέθηκε να χάνει 4-1 στην 1η περίοδο και 6-2 στο ημίχρονο. Τα πράγματα έγιναν λοιπόν πολύ δύσκολα, ειδικά με δεδομένο ότι η επίθεση δεν πήγε καλά. Το τελικό 3-8 θεωρείται δίκαιο αποτέλεσμα.

ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 3-8.

Οκτάλεπτα: 1-4, 1-2, 1-1, 0-1.

ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ (Δημήτρης Μάζης): Γαβαλάς Θ., Τζελάτης, Παπούκας 1, Μαυρωτάς Λ., Τρας Κ., Περόπουλος 1, Μπραΐμης, Τρας Τζ., Χατζηγούλας 1, Φωτόπουλος, Φωτεινάκης, Αλβέρτης, Κουρούβανης Δ., Γαλάνης, Λεμπέσης.

ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ (Χρβόγιε Κόλιανιν): Τζωρτζάτος, Μπάσιτς 2, Καλογερόπουλος 1, Γκιουβέτσης 1, Σταμέλος, Γούβης, Αφρουδάκης Χ. 3, Παπανικολάου Γ., Ποντικέας, Κουρούβανης Ν., Καστρινάκης, Βούξεβιτς 1, Ανδρεάδης, Ηλιόπουλος, Βλάσσης.

Διαιτητές: Δαμιανάκης, Κουρτίδης